O nas

Firma Mazovia Development Sp. z o. o. S.K. z siedzibą w Markach, przy ul. Kościuszki 43 została zarejestrowana w KRS w dniu 30.01.2013 r. Działalność developerska jest głównym kierunkiem aktywności spółki.

W lutym 2013 r. spółka zakupiła nieruchomość składającą się z dwóch działek 48/3 i 48/4 z obrębu 3-09 w Markach przy ulicy Promiennej o łącznej powierzchni 4874 m2. Po okresie projektowania i uzyskaniu pozwolenia na budowę w drugiej połowie lipca 2013 r. rozpoczęto proces budowlany. Inwestycja o nazwie Promienna II, zrealizowana została w dwóch etapach. Budynki oddano do użytkowania w grudniu 2014 r. Łącznie wybudowano 70 mieszkań, 43 miejsca postojowe w garażu, 36 miejsc postojowych na zewnątrz, 41 komórek lokatorskich. Wszystkie lokale zostały sprzedane.

Spółka zakończyła inwestycję Promienna I w październiku 2016 r wraz z oddaniem do uzytkowania. Prace budowlane rozpoczęto w dniu 05.06.2015 r. Budowa zrealizowana  jest na działkach 48/5, 48/7, 47/2 i 46/2 o łącznej powierzchni 10571 m2. Powstały dwa budynki dwupiętrowe, w których znajduje się łącznie 141 mieszkań, 92 miejsc postojowych w garażu, 55 miejsc postojowych na zewnątrz oraz około 250 m2 komórek. 

Kolejną zakończoną inwestycją spółki jest Osiedle Promienna III- oddane do użytkowania w kwietniu 2020 r. 

Inwestycja ta, składa się z pięciu dwupiętrowych budynków w których znajduje się 209 lokali mieszkalnych, 1 lokal usługowy, 158 miejsc postojowych w garażu oraz 104 komórki lokatorskiej. Na terenie osiedla jest również 64 miejsc postojowych naziemnych. Budowa prowadzona była przy współpracy z generalnym wykonawcą, firmą KASBUD, należącą do wspólnika spółki.

Ostatnią  ukończoną  inwestycją spółki jest Osiedle Promienna IV - etap ten składa się z pięciu trzypiętrowych budynków oraz dwóch garaży podziemnych. Łączna ilość mieszkań wynosi 113, w halach garażowych oraz na piętrach znajdują się komórki lokatorskie.

Wszystkie lokale z tego etapu zostały sprzedane.

Rozpoczęliśmy prace nad nowym V etapem inwestycji Osiedle Promienna.

W budowie są  cztery trzypiętrowe  budynki, w których znajdować się będzie 110 lokali mieszkalnych  o łącznej powierzchni użytkowej ok 5,4 tys. m2.  

W ofercie sprzedaży będą  mieszkania 1,2, 3 pokojowe, o powierzchni od 31 do 67 m2. Każdy z lokali posiadać będzie balkon, a w przypadku mieszkań na parterze wydzielony zostanie  ogródek.

Ważnymi aspektami na etapie projektowania były: estetyka, funkcjonalność, przestronność oraz zapewnienie doskonałego doświetlenia mieszkań, poprzez montaż dużych okien. Ponadto w budynkach zainstalowane będą windy od poziomu -1.

Budowa prowadzona jest przy współpracy z generalnym wykonawcą, firmą KASBUD, który realizował osiedla Promienna I, II, III, IV.

Mimo, że Spółka jest stosunkowo młoda, to jej wspólnicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych. Ważnym elementem mającym wpływ na realizację inwestycji z sukcesem jest fakt prowadzenia robót w systemie generalnego wykonawcy, pod czujnym okiem wspólnika, będącego jednocześnie Prezesem firmy. Spółka ma zapewnione bezpieczeństwo finansowania inwestycji i wsparcie w innych firmach wspólników.

Deweloper ma na celu realizowanie nowoczesnych inwestycji mieszkalnych na terenie Powiatu wołomińskiego i jego okolic. Kieruje się przemyślanymi rozwiązaniami ze szczególną troską o jakość wykonywanych projektów. Starannie dobiera lokalizacje, dodatkowo dbając o wszelkie udogodnienia w zakresie samego budynku, jak i infrastruktury

Jest wiele projektów deweloperskich w okolicy. My jednak nie spoglądamy na działania innych. Realizujemy swoje pomysły na inwestycje i dopieszczamy każdy szczegół, by cieszyły oko tych, którzy w nich zamieszkają, a jednocześnie by wpasowały się w najbliższe otoczenie i charakter miasta Marki.

Mazovia ikona

DZIAŁ KREDYTOWY

W trosce o kompleksową obsługę stworzyliśmy niezależny Dział Kredytowy Mazovia Development obsługiwany przez niezależnych doradców.

Mazovia ikona

ARANŻACJA

Naszym klientom oferujemy aranżację mieszkań wg własnych projektów. Wszystkich informacji udzieli biuro sprzedaży.

Mazovia ikona

BEZPIECZEŃSTWO

Mazovia Development to uznana i pewna firma, świadczy o tym duża liczba zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych inwestycji.

O nas - obrazek
Mazovia ikona
Mazovia ikona

Biuro sprzedaży mieszkań na terenie

Osiedla Promienna 

Promienna 33B lok. 2
05-270 Marki

biuro@mazoviadevelopment.pl

512 107 399

532 851 110

GODZINY OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 9:00 - 17:00
Środa 11:00-19:00
Sobota  9:00-15:00 (Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania)

 formularz kontaktowy