Nowy lokal usługowy, użytkowy, handlowy na sprzedaż - Marki

Lokale usługowe na sprzedaż

Marki pod Warszawą to obszar, który w ostatnich latach cieszy się ogromnym zainteresowaniem inwestorów i kupujących. Dobre połączenia z centrum, wciąż rozbudowująca się infrastruktura, a przede wszystkim rosnąca liczba mieszkańców to potencjał dla osób, które szukają nowego lokalu użytkowego. Chcesz założyć elegancką restaurację, kawiarnię, salę do ćwiczeń, punkt handlowy lub usługowy? Nasze lokale usługowe na sprzedaż dostępne są w zróżnicowanym metrażu, dzięki czemu pozwolą Ci zrealizować rozmaite inwestycje. Ale pospiesz się. Ilość obiektów w tej lokalizacji jest ograniczona!

Znajdź najlepszy lokal użytkowy

Zakup lokalu użytkowego wymaga wnikliwej analizy rynku. Musisz znaleźć miejsce, które zaaranżujesz do swoich potrzeb. Mazovia Development to lata doświadczeń na rynku budownictwa i nieruchomości, a zatem gwarancja realizacji inwestycji na najwyższym poziomie. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych rozwiązań projektowych i architektonicznych, aby lokal użytkowy był atrakcyjny z zewnątrz, a od wewnątrz stwarzał nieskończone możliwości aranżacji.

Lokale usługowe na sprzedaż, które wybudowaliśmy w Markach to:

  • doskonała lokalizacja i połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy, pozostałymi dzielnicami oraz okolicznymi miejscowościami,
  • ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni,
  • duże przeszklone witryny,
  • wejście bezpośrednio z chodnika,
  • możliwość adaptacji na restauracje, salony fryzjerskie, sklepy oraz obiekty działające w branży usługowej, handlowej czy gastronomicznej.

Dlaczego Marki?

Wspomniany potencjał rozwojowy tego regionu to mocna, ale nie jedyna strona Marek. Warto zauważyć bogactwo tutejszej przyrody i ilość atrakcji, które zachęcają do odwiedzin mieszkańców z Warszawy i innych miejscowości. Jeśli w stolicy masz już jeden punkt, właśnie nadszedł dobry moment na rozbudowanie swojej sieci usługowej czy sprzedażowej. Lokal użytkowy zlokalizowany w nowoczesnym obiekcie będzie najlepszym wyborem dla przedsiębiorców.

Zapraszamy do kontaktu i oglądania dostępnych lokali.

lokal usługowy na sprzedaż Marki
nowy lokal użytkowy Marki
Mazovia ikona
Mazovia ikona

Biuro sprzedaży mieszkań na terenie

Osiedla Promienna 

Promienna 33B lok. 2
05-270 Marki

biuro@mazoviadevelopment.pl

512 107 399

532 851 110

GODZINY OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY
Poniedziałek, Wtorek, Piątek 9:00 - 17:00
Środa, Czwartek 11:00-19:00
Sobota  9:00-15:00 (Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania)

 formularz kontaktowy