Lokal na sklep pod Warszawą

Lokal na sklep pod Warszawą

Sklep pod Warszawą ma szanse utrzymać się na rynku tylko, jeśli jest sklepem spożywczym? Może w przeszłości faktycznie tak było, ale dzisiaj – kiedy coraz więcej firm wynajmuje lokale biurowe w Markach oraz innych miastach należących do aglomeracji warszawskiej – popyt na sklepy odzieżowe i obuwnicze stale rośnie. To samo dotyczy sklepów z materiałami biurowymi i elektroniką oraz szerokorozumianych drogerii, w których obok podstawowych środków czystości możemy kupić kosmetyki czy pończochy. Warto przy tym zauważyć, że pracownicy biur zlokalizowanych pod miastem to nie jedyna siła nabywcza. Miejscowość taka jak Marki charakteryzuje się bardzo wysokim potencjałem rozwojowym. Liczba stałych mieszkańców ciągle rośnie, a wraz z nią rośnie popyt na zaplecze infrastrukturalne – sklepy oraz lokale usługowe zapewniające dostęp do coraz szerszego wyboru towarów i usług, także luksusowych.

 

Lokal na sklep w Markach

Rozpoczynając działalność w Markach warto zainwestować w lokal o dobrej lokalizacji. Jak go znaleźć? Wystarczy sprawdzić ofertę lokali na sklepy w nowo zrealizowanej inwestycji, niezależnie od tego czy jest to inwestycja mieszkaniowa z kilkoma lokalami handlowymi, czy biurowiec z lokalami na sklep na parterze budynku.. Lokale tego typu obok doskonałej lokalizacji – developerzy precyzyjnie wybierają działki budowlane na swoje inwestycje tak, aby były one jak najlepiej skomunikowane z centrum miasta, a jednocześnie zapewniały ciszę i spokój przyciągającą inwestorów – oferują szerokie grono potencjalnych klientów. Dodatkową zaleta lokali na sklep w podwarszawskich Markach jest ich jakość. Idzie ona w parze z uniwersalnym układem pomieszczeń zapewniającym szerokie spektrum możliwości aranżacji wnętrza tak, aby spełniało ono specyficzne potrzeby każdej branży – do sklepu spożywczego ze zdrową żywnością, przez sklep z materiałami biurowymi, aż po elegancki butik odzieżowy.  

 

Dlaczego warto wybrać lokal na sklep w Markach w naszej inwestycji?

Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem doskonale znamy rynek nieruchomości i dużo uwagi poświęcamy wyborowi działek inwestycyjnych. Dzięki temu nasze lokale w Markach są doskonale zlokalizowane i skomunikowane zarówno z Markami, jak i Centrum Warszawy. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się również na wybór najlepszych dostępnych na rynku materiałów budowlanych, które gwarantują wysoką jakość wykończenia – doskonałą izolację cieplną oraz akustyczną.

Osoby pragnące rozpocząć działalność handlową w Markach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W sprzedaży posiadamy lokale na sklep o wysokim standardzie, dostępne w różnych metrażach.

Mazovia ikona
Mazovia ikona

Biuro sprzedaży mieszkań na terenie

Osiedla Promienna 

Promienna 33B lok. 2
05-270 Marki

biuro@mazoviadevelopment.pl

512 107 399

532 851 110

GODZINY OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY
Poniedziałek, Wtorek, Piątek 9:00 - 17:00
Środa, Czwartek 11:00-19:00
Sobota  9:00-15:00 (Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania)

 formularz kontaktowy