W Markach powstają nowe mieszkania

W ostatnim czasie uwaga Warszawiaków kieruje się na Marki. To miejscowość, w której prężenie rozwija się rynek pierwotny.

W ostatnim czasie uwaga Warszawiaków kieruje się na Marki. To miejscowość, w której prężenie rozwija się rynek pierwotny. Mazovia Development buduje tutaj mieszkania na sprzedaż, które możesz kupić za gotówkę lub sfinansować kredytem. Sprawdź dlaczego warto zameldować się w Markach.

Mieszkanie w stolicy stwarza wiele możliwości. Łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych, rozrywki, edukacji czy niska stopa bezrobocia sprawiają, że do Warszawy wciąż przybywają nowi mieszkańcy. Nie wszyscy decydują się jednak na życie w centrum, coraz chętniej zamieniając kamienice przy ruchliwych ulicach czy mieszkania w dużych blokowiskach na ciche i nowoczesne obrzeża. Jedną z najpopularniejszych okolicznych miejscowości są Marki – zlokalizowane w powiecie wołomińskim, na północny-wschód od Warszawy. Od centrum stolicy dzieli je zaledwie kilkanaście kilometrów. To odległość optymalna, aby szybko dotrzeć do szkoły lub pracy, a jednocześnie cieszyć się spokojnym i cichym sąsiedztwem oraz świeżym powietrzem peryferii. Dojazd do centrum Warszawy często łatwiejszy jest z Marek, niż z niektórych dzielnic Warszawy położonych na obrzeżach. Rozwijający się tutaj prężnie rynek pierwotny umożliwia rodzinom, parom czy singlom zakup pierwszego własnościowego mieszkania i rozpoczęcia samodzielnego życia „na swoim”.

Mieszkania na sprzedaż

Mazovia Development buduje kolejne mieszkania na sprzedaż w Markach. Pierwszy etap inwestycji został zakończony, a wszystkie lokale zyskały nowych właścicieli. Powód, dla którego zarówno deweloper, jak i klienci wybierają tę lokalizację nie jest przypadkowy. Marki to miejsce idealne dla młodych rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy szukają wytchnienia od wielkomiejskiego szumu. Przyjazne otoczenie oraz walory przyrodnicze stwarzają otoczenie z potencjałem do rekreacji na świeżym powietrzu. W Markach znajduje się:

  • rzeka Długa,
  • Park Miejski,
  • jezioro Czarne,
  • Lasy Drewnickie.

Obszerne tereny zielone sprzyjają nie tylko aktywności fizycznej, ale także relaksowi, wyciszeniu oraz polepszeniu stanu zdrowia. Wiele osób, które zdecydowały się zamienić mieszkania w centrum na podwarszawskie Marki podkreśla zbawienny wpływ, jaki na ich samopoczucie wywarła zmiana otoczenia.

Mieszkanie w Markach – co masz do wyboru?

Odpowiadając na potrzeby młodych, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, Mazovia Development buduje nowoczesne niskie (dwupiętrowe) budynki mieszkalne. Mieszkania na sprzedaż przy ulicy Promiennej z zewnątrz zachwycają estetycznym designem i ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Elewacja utrzymana jest w stonowanej biało-szarej kolorystyce a mleczne szkło i stalowe balustrady użyte na balkonach dodają całości modernistycznego charakteru. Tym, co przykuwa wzrok są starannie dobrane elementy wykończeniowe, takie jak brązowa stolarka okienna i drzwiowa. Nowe mieszkania otoczone są starannie utrzymanym trawnikiem z roślinnością oraz oświetleniem terenu.

Sam rozkład mieszkań zadowoli wszystkich domowników, którzy cenią sobie ergonomię we wnętrzach oraz prywatność. Mieszkania znajdują się w dziewięciu blokach, a każde z nich posiada starannie przemyślany rozkład, ekspozycję na różne strony świata, duży balkon taras, czy ogródek. Do dyspozycji kupujących pozostają nowoczesne mieszkania dwupokojowe w szerokim wyborze metrażu od 35 do 45 m2, a także większe lokale 3 i 4-pokojowe.

Mieszkanie na obrzeżach — dla zdrowia i samopoczucia

Wśród wielu argumentów, które należy wziąć pod uwagę przeprowadzając się poza centrum, jest troska o zdrowie swoje i bliskich. Nie od dzisiaj wiadomo, że problemem dużych miast są korki, które nie tylko generują sytuacje stresowe czy zabierają Twój cenny czas. Znacznie poważniejszym problemem jest zanieczyszczenie, generowane przez samochody oraz piece węglowe. Mniejsze miejscowości, takie jak Marki pozwolą zatem nie tylko odpocząć od nieustannej i męczącej kakofonii dźwięków, ale także wziąć głęboki oddech. I to dosłownie! Sąsiedztwo lasów, akwenów wodnych, trawników oraz miejsc idealnych do aktywnego wypoczynku pozwoli Ci każdego dnia korzystać z atrakcji na zewnątrz. Mieszkania tutaj zlokalizowane to wyjątkowa przestrzeń do życia oraz wypoczynku dla całych rodzin.

Marki czekają na młodych, którzy chcą stworzyć dla siebie i swoich bliskich przytulny dom w bezpiecznym, spokojnym otoczeniu. Ważny jest wygląd budynku, zastosowane technologie, rozkład mieszkań. To wszystko gwarantuje Mazovia Development – deweloper, który oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w Markach.

Mazovia ikona
Mazovia ikona

Biuro sprzedaży mieszkań na terenie

Osiedla Promienna 

Promienna 33B lok. 2
05-270 Marki

biuro@mazoviadevelopment.pl

512 107 399

532 851 110

GODZINY OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 9:00 - 17:00
Środa 11:00-19:00
Sobota  9:00-15:00 (Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania)

 formularz kontaktowy