Mieszkanie w Markach– spełnij marzenia o domu

W poszukiwaniu cichego i zielonego miejsca do życia wcale nie musisz rezygnować z mieszkania w okolicach Warszawy.

W poszukiwaniu cichego i zielonego miejsca do życia wcale nie musisz rezygnować z mieszkania w okolicach Warszawy. W odległości zaledwie około 15 kilometrów od centrum znajdują się Marki – przyjazne dla rodzin i świetnie skomunikowane z miastem. Powstające tu nowe mieszkania to doskonała alternatywa dla osób, szukających domu dla siebie i swoich bliskich.

Rynek pierwotny stwarza wiele możliwości zwłaszcza parom, młodym małżeństwom czy rodzinom z dziećmi. Choć mieszkania na sprzedaż powstające aktualne w Markach dostępne są dla wszystkich szukających wygody w pięknym i spokojnym otoczeniu, to jednak inwestycja Mazovia Development wyróżnia się ciekawą ofertą lokali z dużymi balkonami, tarasami i ogródkami. To niezwykła szansa na zdobycie kluczy do upragnionego mieszkania i rozpoczęcia życia, o jakim zawsze marzyłeś.

Dlaczego Marki?

Liczne statystyki i badania pokazują, że ceny mieszkań w Warszawie wciąż rosną. To bariera dla osób, osiągających przeciętne wynagrodzenie, które nie chcą lub nie mogą wesprzeć się kredytem hipotecznym z kilkudziesięcioletnim okresem spłaty. Na szczęście w odpowiedzi na potrzeby młodych rodzin, uwaga wizjonerskich deweloperów, takich jak Mazovia Development została skierowana na podwarszawskie okolice. Rynek pierwotny rozwija się tu wyjątkowo prężenie, dzięki czemu nowe mieszkania może kupić każdy, kto szuka własnego bezpiecznego i komfortowego miejsca na ziemi. Jedną z miejscowości, która spełnia wymagania dotyczące ukształtowania terenu, dostępu do terenów zielonych i rozbudowanej infrastruktury są Marki.

Znajdujące się tutaj atrakcje przyciągają niczym magnes i hipnotyzują, sprawiając, że trudno oprzeć się mieszkaniu z widokiem na lasy czy rzekę. Marki obfitują w liczne walory krajobrazowe oraz przyrodnicze, wśród nich:

 • rzeka Długa, malownicza rzeka Czarna
 • Park Miejski,
 • jezioro Czarne,
 • Lasy Drewnickie.
 • Puszcza Słupecka

Marki to także nie lada gratka dla miłośników historii. Miasto i jego Marecka Kolej Dojazdowa (kolej wąskotorowa łącząca Warszawę z Markami i Radzyminem, działająca w latach 1896-1974) odegrały bowiem istotną rolę w wojnie polsko-bolszewickiej i Bitwie Warszawskiej 1920. Choć nie toczyły się tu walki, to właśnie w Markach mieściły się ośrodki decyzyjne. Kolej zaś zaopatrywała front i zajmowała się transportem zarówno żołnierzy jak i rannych. A to zaledwie wycinek kilkusetletniej historii miasta.

To prawdziwa gratka dla amatorów sportów na świeżym powietrzu oraz rodzin z dziećmi, które lubią aktywny wypoczynek.

Oprócz spokoju i bezpieczeństwa Marki pozostają miejscowością doskonale skomunikowaną z Warszawą. Dojedziesz stąd do centrum oraz wszystkich dzielnic, a także okolicznych miejscowości własnym środkiem transportu lub komunikacją miejską.

Rozwinięta infrastruktura, sąsiedztwo sklepów, placówek edukacyjnych, obiektów rekreacyjnych oraz sklepów i lokali usługowych podnosi komfort codziennego życia i pozwala oszczędzać czas w dotarciu do konkretnego punktu.

Rynek pierwotny – kup nowe mieszkanie

Rynek pierwotny cieszy się dużą popularnością wśród osób kupujących mieszkania. Apartamentowce stawiane są bowiem w nowoczesnej technologii oraz innowacyjnych rozwiązań budowlanych i architektonicznych. Mieszkania na sprzedaż, które oferuje Mazovia Development odpowiadają światowym standardom designu w solidnym polskim wykonaniu. Są ergonomicznie rozkładowe i odznaczają się optymalną wielkością, odpowiadającą potrzebom młodych rodzin. Gwarantują prywatność. Nie bez znaczenia pozostaje opcja dowolnego kształtowania przestrzeni i aranżacji pomieszczeń od podstaw według własnych upodobań.

Nowe mieszkania, dzięki zastosowaniu aktualnych technologii są także ekonomiczne. Ocieplone budynki, okna i drzwi odznaczające się optymalną termoizolacją gwarantują oszczędności wynikające z ogrzewania. Własnościowe mieszkanie w Markach jest tanie w eksploatacji.

Mieszkanie w Markach – zalety

Mieszkanie w Markach jest nie tylko przyjemne, ale także bezpieczne i tańsze niż życie w centrum stolicy. Obiekty na sprzedaż, które powstają w tej miejscowości to propozycja zwłaszcza dla młodych rodzin, par oraz singli, ponieważ:

 • gwarantują dostęp do terenów zielonych, atrakcji przyrodniczych, obiektów rekreacyjnych,
 • zlokalizowane są w cichym i przyjaznym otoczeniu,
 • są komfortowe i zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb wszystkich przyszłych domowników,
 • posiadają balkony, tarasy i ogródki idealne do relaksu lub zabawy,
 • estetycznie zaprojektowane na przestronnych działkach,
 • gwarantują doskonały dojazd do centrum miasta oraz okolicznych miejscowości,
 • są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Zakup mieszkania od godnego zaufania dewelopera to najlepsza inwestycja na start. Osiedle Promienna to wygodne miejsce do życia, odznaczające się elegancką formą architektoniczną. Osiedle w pięknym otoczeniu posiada swój niepowtarzalny charakter, a nowe mieszkania na życzenie klienta mogą zostać wykończone w opcji \"pod klucz\".

Jeżeli interesują Cię nowoczesne mieszkania na sprzedaż, rozszerz zakres swoich poszukiwań również na Marki. Niewielka odległość od stolicy sprawi, że w kilkanaście minut dotrzesz stąd do pracy lub na uczelnię, a po męczącym dniu wrócisz do własnego, przytulnego mieszkania zlokalizowanego w kojącym otoczeniu.

Mazovia ikona
Mazovia ikona

Biuro sprzedaży mieszkań na terenie

Osiedla Promienna 

Promienna 33B lok. 2
05-270 Marki

biuro@mazoviadevelopment.pl

512 107 399

532 851 110

GODZINY OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 9:00 - 17:00
Środa 11:00-19:00
Sobota  9:00-15:00 (Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania)

 formularz kontaktowy