Mieszkania z ogródkami!

Cenisz komfort i przestrzeń ? Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu ?  Nie musisz mieć domu aby cieszyć się własnym kawałkiem zieleni.  
W inwestycji Promienna IV posiadamy mieszkania  od 2 do 4 pokoi z przestronnymi ogródkami o powierzchni od 19 do 227 m2.
Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami telefonicznie ☎️ tel. 532 851 110, mailowo 📧 biuro@mazoviadevelopment.pl lub przez nasz profil na FB 💻. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i pomożemy wybrać idealne mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny.

Mieszkanie na parterze z ogródkiem - czy warto?

Obecnie mieszkania na parterze z ogródkiem cieszą się szczególną popularnością wśród osób starszych z takich względów jak, na przykład brak konieczności wchodzenia po schodach na wyższe piętra. To także coraz częściej wybierane miejsce do zamieszkania przez rodziny z dziećmi i właścicieli czworonożnych pupili, bowiem mieszkanie na parterze z ogródkiem to przede wszystkim dodatkowa przestrzeń i doskonała alternatywa dla domu wolnostojącego.

Prywatna, zielona przestrzeń jednym słowem – ogródek

Ogródek przymieszkalny - najczęstszy czynnik, który wpływa na decyzję o zakupie danego mieszkania na parterze. Jest to przede wszystkim dodatkowe miejsce, doskonałe do odpoczynku i zrelaksowania się, zorganizowania rodzinnego obiadu czy grilla z przyjaciółmi. Można je dowolnie zaaranżować w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań. Ogród może stać się zarówno idealną przestrzenią wypoczynkową dla dorosłych jak i również ulubionym kącikiem zabaw dla najmłodszych członków rodziny.

Mieszkanie na parterze - bezpieczeństwo i kwestie ekonomiczne

Niegdyś mieszkania na parterze kojarzyły się jedynie z zimną podłogą, brakiem światła i koniecznością założenia w oknach krat. Jednak współczesne rozwiązania oraz poprawa standardów w budownictwie sprawiają, że wszelkie obawy związane z mieszkaniem na parterze stają się nieuzasadnione a sami deweloperzy starają się rekompensować wszelkie wady, na przykład niższą ceną mieszkania.

Obawy związane z ciepłem w mieszkaniu, chociaż w wielu przypadkach są mitem, można rozwiązać przy pomocy zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań grzewczych. To samo ma miejsce w przypadku wątpliwości związanych z włamaniem czy kradzieżą – zamknięte osiedla (często chronione) czy antywłamaniowe systemy to coraz częściej stosowane działania gwarantujące bezpieczeństwo.

Czy inwestycja w mieszkanie na parterze jest więc dobrym wyborem?

Zastanawiając się nad wyborem mieszkania nie warto od razu rezygnować z decyzji o zakupie takiego, które znajduje się na parterze. Otoczenie zielenią, dodatkowa, prywatna przestrzeń do odpoczynku i rozrywki w postaci ogródka, nierzadko atrakcyjniejsza cena - to tylko kilka ze wszystkich czynników, które po pierwsze rekompensują wszelkie niewielkie wady mieszkania na parterze a po drugie sprawiają, że może być to najlepszy wybór spośród wszystkich innych dostępnych. Warto więc na etapie poszukiwań wymarzonego M4 zainteresować się inwestycją w mieszkanie na parterze i cieszyć standardem podobnym do domu wolnostojącego.

Mazovia ikona
Mazovia ikona

Biuro sprzedaży mieszkań na terenie

Osiedla Promienna 

Promienna 33B lok. 2
05-270 Marki

biuro@mazoviadevelopment.pl

512 107 399

532 851 110

GODZINY OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 9:00 - 17:00
Środa 11:00-19:00
Sobota  9:00-15:00 (Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania)

 formularz kontaktowy