Marki spokojną alternatywą Warszawy

Nie od dziś wiadomo, że obrzeża miasta to chętnie poszukiwana lokalizacja pod zakup mieszkania. Za takim wyborem przemawiają nie tylko niższe ceny, cichsze i bardziej kameralne osiedla z dala od ruchliwych ulic, ale także coraz wyższy standard wykończenia inwestycji.

W poszukiwaniu ciszy i spokoju!

Współczesne miasta, w tym również Warszawa, przechodzą obecnie duże zmiany. Ludzie uciekają z miasta przed budownictwem z wielkiej płyty, wszechobecnymi korkami oraz wysokimi kosztami na rzecz ciszy, spokoju i zieleni. Dlatego właśnie Marki wydają się idealną odpowiedzią na takie potrzeby.

W Markach lepiej?

Na przestrzeni ostatnich 20 lat liczba ludności w Markach wzrosła niemal dwukrotnie ze 15000 do ponad 30000 Nie jest to oczywiście zasługa przyrostu naturalnego, lecz właśnie migracji. Czym Marki kuszą warszawiaków? Zdaniem Sławomira Piwko, prezesa Mazovii Development - Jednym z najważniejszych czynników są bez wątpienia ceny, te za metr kwadratowy w przypadku nowej inwestycji na ul. Promiennej 33 zaczynają się już od 4600zł. Dużą rolę odgrywa również wysokość czynszu, która jest także o wiele niższa niż w stolicy. Dodatkową zaletą inwestycji jest dogodna lokalizacja w pobliżu szkół, centrów handlowych
i mniejszych sklepów oraz dobra komunikacja. Nasze osiedle znajduje się niedaleko Trasy Toruńskiej, co ułatwia wyjazd w kierunku Łodzi, Poznania, Krakowa czy Gdańska. Obecnie powstaje również obwodnica Marek, a ta nie tylko przyczyni się do zmniejszenia natężenia ruchu, ale również usprawni podróż na wschód Polski. Z kolei osoby niezmotoryzowane mają do dyspozycji dogodne połączenia komunikacją miejską, która od listopada tego roku ma zostać włączona w pierwszą strefę. Dzięki buspasom, którymi można dojechać do linii metra M2, dotarcie do ścisłego centrum zajmuje zaledwie 30 minut.

Taniej i lepiej? To możliwe!

Dzięki tańszym gruntom możliwa jest niższa cena zakupu mieszkania, przy jednocześnie zachowaniu najwyższego standardu wykończenia mieszkań. Inwestycja na ul. Promiennej 33 to kameralne i nowoczesne osiedle, gdzie znajdzie  się 9 trzykondygnacyjnych budynków w otoczeniu zieleni i domków jednorodzinnych.

- Na tą chwilę ukończyliśmy II etap inwestycji , w którym zostało zbudowanych 141 mieszkań. W tym roku mamy w planach rozpoczęcie realizacji trzeciego etapu, budowy 200 mieszkań.
Przy projektowaniu osiedla na Promiennej, priorytetem była funkcjonalność i wysoki standard mieszkań. Proponowane przez nas różne układy lokali wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zarówno singli jak i rodzin
z dziećmi. Każdy lokal wyposażony jest w bezpieczne drzwi antywłamaniowe oraz okna PCV
i kompletne okablowanie, włącznie z instalacją TV i telefoniczną. Do tego duże balkony, przestronne tarasy, ogródki lokatorskie na parterze, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i bezpieczne place zabaw dla dzieci. Do dyspozycji mieszkańców w zależności od potrzeby są również komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe, zarówno w garażu, jak i te na zewnątrz. Ważnym elementem naszej oferty jest także indywidualne podejście. Potrafimy nie tylko trafnie ocenić potrzeby Klienta, ale także zrealizować
i nadzorować jego projekt. Co ważne, dzięki bezpośredniej sprzedaży mamy możliwość negocjacji cen oraz oferowania rabatów przyszłym lokatorom. Dlatego Promienna 33 to ważny punkt na mapie Marek dla osób poszukujących swojego wymarzonego mieszkania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego Biura sprzedaży oraz na naszą stronę
www.mazoviadevelopment.pl, gdzie znajduje się więcej informacji na temat inwestycji – mówi Sławomir Piwko.

 

Unikalna i nowoczesna architektura na Promiennej 33.

Mieszkania na Promiennej 33, to nie tylko zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań, ale także estetyka. Każdy z budynków to indywidualny projekt, który został idealnie wkomponowany w otoczenia. Teren przecinany jest przez wygodne ścieżki, a specjalnie zaprojektowana zieleń dopełnia kameralnego charakteru osiedla. Ponadto Mazovia Development ramach inwestycji, wspólnie z Urzędem Miasta zapewnia budowę asfaltowej drogi dojazdowej od strony ul. Okólnej, co ułatwi dojazd nie tylko mieszkańcom osiedla, ale również mieszkańcom sąsiednich zabudowań.

 

Marta Grochowska

Specjalista ds. Sprzedaży

Mazovia Development

 

 

Biuro sprzedaży mieszkań na terenie osiedla promienna

biuro@mazoviadevelopment.pl

Promienna 33B lok. 2
05-270 Marki

Sprzedaż Mieszkań - tel. 532 851 110
Biuro Sprzedaży Mieszkań    - tel. 512 107 399

GODZINY OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY
Poniedziałek, Wtorek, Piątek 9:00 - 17:00
Środa, Czwartek 11:00-19:00
Sobota  9:00-14:00

 

twitter facebook

formularz kontaktowy

wyślij wiadomość